Realizace venkovního a vnitřního stínění

REALIZACE stínicí techniky 

Majitelé domu v Holubicích u Slavkova si u nás vybrali kvalitní markýzu Noveta Box, která se perfektně hodí k jejich domu a nezabírá místo na terase. Barvu konstrukce markýzy si zvolili ve strukturovaném antracitu, který doplňuje ostatní prvky jejich domu. Markýzu ovládají pohodlně díky motoru od Somfy a dálkovému ovladači Situo io.

V Pustiměři jsme měli napilno. Instalace hliníkové pergoly byla jedna z posledních dokončovacích prací, kterou jsme u zákazníka realizovali. Nejdříve jsme montovali venkovní rolety, následně venkovní žaluzie spolu se sítěmi proti hmyzu a nakonec nás čekala pergola.

Většinu pergol jsme zákazníkům instalovali na jejich terasy. Když přišel požadavek od klienta z Ivanovic na Hané, který poptával bioklimatickou pergolu se screenovými roletami a zasklením s instalací na střechu, věděli jsme, že to bude výzva, na kterou si ale troufneme.

Pro zajištění příjemného posezení za slunce i deště si zákazníci z Pustiměři vybrali hliníkovou pergolu Vitalia. Jedná se o moderní a vzdušnou pergolu s látkovou stahovací střechou. Ovládání pergoly je motorické (230V) dálkovým ovladačem nebo přes chytrou domácnost (Tahoma od Somfy). Pergolu jsme kotvili do zdi.