Hliníkové pergoly

Kvalitní hotová zastřešená pergola 

Hlavní výhody hliníkových pergol 

OCHRANA PŘED SLUNCEM - HOTOVÁ PERGOLA SE ZASTŘEŠENÍM   

Hliníková pergola s látkovou střechou
Hliníková pergola s látkovou střechou
Pergola s polykarbonátovou střechou
Pergola s polykarbonátovou střechou

Naše hliníkové pergoly vyrábíme v nejvyšší možné kvalitě jaká se na trhu nabízí

Pergoly neodmyslitelně patří ke každému domu nebo restauraci. Naše hliníkové pergoly mohou stát SAMOSTATNĚ  a nebo být kotveny do zdi domu. 

Pergoly s látkovou střechou

Nabízíme pergoly s  vysouvací látkovou střechou. Použité látky jsou vysoce odolné a zvládnou i drobný déšť. Tento typ pergoly je ovládán díky tlačítkovému nebo dálkovému ovladači. Pergolu můžete doplnit o osvětlení a boční clony (screenové rolety), které slouží jako ochrana proti dešti či větru. Motorizace značky Somfy, kterou u hliníkových pergol používáme, patří k nejspolehlivějším na trhu. Záruku vám poskytneme v délce 4 let.

Pergoly s polykarbonátem

Hliníkové pergoly s polykarbonátovou střechou patří ke stálicím mezi hliníkovimi pergolami. Naše pergola je vyrobena z hliníkové konstrukce s plochou střechou a integrovaným okapem uvnitř konstrukce.

Dešťová voda je odváděna skrytě uvnitř sloupů pergoly, čímž je zajištěn čistý a nerušený design bez viditelných odtokových prvků. Všechny komponenty jsou pečlivě ukryty uvnitř konstrukce.

Střecha pergoly je sestavena ze systému krokví a kvalitního dutinkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti slunečnímu záření Solar Control. I tento typ pergoly můžete doplnit o a screenové rolety, které slouží jako clony proti dešti či větru. Záruku vám poskytneme v délce 5 let.

Kvalitní hliníkové pergoly s látkovou střechou