Venkovní žaluzie

Nejoblíbenější venkovní stínění

Hlavní výhody venkovních žaluzií CLIMAX

SOUKROMÍ - CHLÁDEK - DESIGN - OVLÁDÁNÍ PŘES MOBIL - ZÁRUKA 4 ROKY

VENKOVNÍ ŽALUZIE BRNO A VYŠKOV


Venkovní žaluzie Climax
Venkovní žaluzie Climax

Venkovní žaluzie CLIMAX patří k nejoblíbenějšímu venkovnímu stínění

Hledáte-li dokonalé venkovní stínění, budou pro vás venkovní žaluzie vhodnou volbou. Venkovní žaluzie PERFEKTNĚ ZASTÍNÍ i velká okna a budete mít dokonalé SOUKROMÍ uvnitř. Ušetříte za klimatizaci, snížíte si přirozeně teplotu v interiéru až o několik stupňů. Výhodou venkovních žaluzií je také jejich snadná údržba a velký výběr barev již v ZÁKLADNÍ CENĚ.  Můžete je ovládat manuálně i AUTOMATICKY, což rozhodně doporučujeme. Uvidíte, jakou budete mít radost z venkovních žaluzií ovládaných přes CHYTRÝ TELEFON. Motorizace značky Somfy, kterou u venkovních žaluzií CLIMAX používáme, patří k nejspolehlivějším na trhu. Na všechny typy žaluzií poskytujeme záruku 4 roky.

POZOR AKCE CHYTRÉ OVLÁDÁNÍ ZA 1 Kč: k objednávce minimálně 5 Ks venkovních žaluzií s motorickým ovládáním získáte chytrého ovládání TaHoma Switch® za 1 Kč. Stačí vyplnit poptávkový formulář nebo nám zavolat tel: +420 724 621 073. Rádi Vám poradíme a připravíme cenovou nabídku. Akce je platná na objednávky uzavřené do 30.4.2024.

Navštivte naše pobočky ve městěch BRNO nebo VYŠKOV.

Venkovní žaluzie sluší každé stavbě

Typy lamel venkovních žaluzií

Nabízíme několik typů lamel venkovních žaluzií. Podívejte se na jejich 👉🏻👉🏻 výhody.

Způsoby montáže venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie je možné montovat na všechny typy staveb včetně dřevostaveb. Skvěle se hodí pro novostavby, rekonstrukce, školy, administrativní budovy.

Montáž žaluzie vhodná pro dodatečnou montáž
Montáž žaluzie vhodná pro dodatečnou montáž

Hliníkový krycí plech překrývá horní nosič a svazek lamel. Při vytažení chrání žaluzie před silným větrem. Barvu doporučujeme sladit s barvou žaluzií. Tato varianta je určena  pro dodatečnou montáž.

Montáž venkovní žaluzie - samonosné provedení
Montáž venkovní žaluzie - samonosné provedení

Tento způsob montáže žaluzií se používá tam, kde není možnost na budovu uchytit horní nosič. V tomto případě je žaluzie kotvena pouze přes vodící lištu do ostění. Tato varianta je vhodná i pro dodatečnou montáž.

V nadokenním překladu HELUZ
V nadokenním překladu HELUZ

Jedná se o speciální stavební překlad určený pro umístění venkovních žaluzií. Žaluzie do nich lze montovat i po dokončení stavby, avšak na příprava tohoto provedení musí být realizována již v průběhu stavby.

Montáž vhodná pro novostavby nebo při zateplení
Montáž vhodná pro novostavby nebo při zateplení

Montáž do podomítkové schránky. Box žaluzie není na stavbě vidět. S touto variantou je nutné počítat již během stavby a nebo ji lze také využít při zateplování. Jedná se o čisté a moderní provedení.