Venkovní rolety

Pro dokonalý spánek

Hlavní výhody venkovních rolet CLIMAX

SOUKROMÍ - TEPELNÁ IZOLACE - SNÍŽENÍ HLUKU - OVLÁDÁNÍ PŘES MOBIL - ZÁRUKA 4 ROKY

VENKOVNÍ ŽALUZIE BRNO A VYŠKOV


Venkovní rolety Climax
Venkovní rolety Climax

Venkovní rolety CLIMAX správné řešení pro dokonale klidný spánek

Chcete se dokonale VYSPAT? Máte okno od ložnice do rušné silnice nebo potřebujete spát přes den, když se vrátíte z noční služby? Pak budou venkovní rolety pro vás tou správnou volbou. V létě i v zimě oceníte jejich TEPELNĚ-IZOLAČNÍ vlastnosti a snížení hluku z ulice až o 16 dB. Pro přízemní domy, kde jsou například velká okna, mohou představovat jeden z BEZPEČNOSTNÍCH prvků, neboť zataženou roletu není možné zvednout. V létě ušetříte za klimatizaci, snížíte si přirozeně teplotu v interiéru až o několik stupňů. Nejluxusnějším typem jsou unikátní venkovní rolety s_onro®. Při částečně stažené roletě MŮŽETE VĚTRAT a nebrání vám výhledu ven. Při úplném spuštění dosáhnete úplného zatemnění. Oproti klasickým venkovním roletám je propustnost světla rolety s_onro® až o 21 % větší. Lamely mají nejmenší krycí výšku, pouze 10 mm.

Výhodou předokenních rolet je také jejich snadná údržba a velký výběr barev již v ZÁKLADNÍ CENĚ.  Můžete je ovládat manuálně i AUTOMATICKY, což rozhodně doporučujeme. Uvidíte, jakou budete mít radost z předokenních rolet ovládaných přes CHYTRÝ TELEFON.

NOVINKOU je také možnost solárního pohonu. Více informací o solárních pohonech najdete zde: Chytré stínění📲 Motorizace značky Somfy, kterou u venkovních rolet CLIMAX používáme, patří k nejspolehlivějším na trhu. Na všechny typy rolet poskytujeme záruku 4 roky.

Navštivte naše pobočky ve městěch BRNO nebo VYŠKOV.

Venkovní rolety pro dokonalé soukromí

Způsoby montáže venkovních rolet

Venkovní rolety je možné montovat na všechny typy staveb včetně dřevostaveb. Skvěle se hodí pro novostavby, rekonstrukce, školy, administrativní budovy.

Podomítková montáž
Podomítková montáž

Lamely se rolují do skryté podomítkové schránky. Toto řešení se hodí pro novostavby a je potřeba s ním počítat již v průběhu stavby. Roletu si můžete doplnit o integrovanou síť proti hmyzu. Jedná se o elegantní a čisté řešení.

Montáž do překladu
Montáž do překladu

V tomto případě jsou venkovní rolety namontovány do speciálních stavebních překladů. Jedná se o čisté a moderní řešení. Toto řešení se hodí pro novostavby a je potřeba s ním počítat již v průběhu stavby.


Dodatečná montáž
Dodatečná montáž

Tato montáž se hodí u již hotových staveb, kde se v průběhu stavby se stíněním nepočítalo. Máme na výběr z 5 ti typů boxů a nespočtu barev. Volit můžete i kombinovanou roletu s integrovanou sítí proti hmyzu.