Vnitřní žaluzie a plisé

Klasické žaluzie do okna i moderní plisé

Hlavní výhody žaluzií a plisé CLIMAX

REGULACE SVĚTLA V MÍSTNOSTI - PŘÍZNIVÁ CENA - SOUKROMÍ - ZÁRUKA 4 ROKY


Plisé Climax
Plisé Climax

Vnitřní stínění ochrání před sluncem i pohledy zvenčí

Pokud hledáte vnitřní stínění za přijatelnou cenu, tak určitě sáhněte po nejprodávanějším řešení VNITŘNÍCH HLINÍKOVÝCH ŽALUZIÍCH. Žaluzie jsou praktické, snadno se ovládají a plynule regulují množství světla v interiéru. Chrání před sluncem a pohledy sousedů. Jejich výhodou je, že se dají montovat na téměř jakýkoliv typ okna a mají dlouhou životnost. Vnitřní žaluzie se ovládají manuálně nebo elektricky, podle zvoleného typu žaluzie. Největší rozměr lamely v naší nabídce je 50 mm. Můžete vybírat z mnoha BAREV nebo imitací DŘEVA. Všechny vnitřní žaluzie lze opatřit dětskou bezpečnostní pojistkou. 

Pro zastínění opravdu velkých ploch, posuvných dveří nebo francouzských oken doporučujeme naše VERTIKÁLNÍ LÁTKOVÉ  ŽALUZIE. Své místo najdou v domácnostech i kancelářích. Ovládají se ručně. 

Pro všechny typy oken, včetně střešních je vhodné naše PLISÉ, což je  skládaná látková žaluzie, která chrání před sluncem i pohledy zvenčí. Je možné ji vytahovat a stahovat v OBOU SMĚRECH a nastavit si tak míru světla uvnitř. Látky plisé je možné nakombinovat pro denní a noční použití. Ovládání je MANUÁLNÍ nebo ELEKTRICKÉ. 

Navštivte také naší stránku venkovní žaluzie.


Vnitřní žaluzie, japonské stěny a plisé

  • Typy montáže - na křídlo okna, mezi skla, do šikmin.
  • Ovládání - dle typu žaluzie - elektrické (dálkový ovladač nebo vypínač) a manuální.
  • Velké množství barev již v základní ceně.
  • Šířka lamel až do 50 mm.