Realizace venkovního a vnitřního stínění

REALIZACE stínicí techniky 

Naše nedávná realizace modelu markýzy Climax Prima T ukazuje, jak může být kombinace elegantního designu a pokročilé technologie klíčem k dokonalému venkovnímu prostředí.

Kdo by nechtěl mít ve svém domově posezení, které je chráněno před nevyzpytatelnými vlivy počasí? Naše nedávná montáž v Holubicích u Prostějova dokazuje, jak moc dokážou proměnit venkovní prostory screenové rolety.

V poslední době jsme měli tu čest montovat venkovní žaluzie s (jako dodatečnou montáž) v úchvatné barvě 780 H - bronzová. Tento odstín byl pečlivě vybrán tak, aby dokonale ladil s modrou barvou fasády domu. Výsledek? Domácí estetika dosáhla nové úrovně👍🏻

Léto je v plném proudu a naše markýzy jdou na dračku💪🏻 Markýzy patří k velmi oblíbenému stínění teras a balkónu. Majitelka rodinného domu v Prostějově zvolila na svou terasu kazetovou markýzu v nadčasovém bílém provedení s io motorem Somfy.

V Holubicích u Brna jsme montovali luxusní bioklimatickou pergolu Artosi doplněnou o osvětlení a screenové rolety. Ovládání pergoly je pro majitele hračka 👌🏻 díky motorizaci od Somfy a dálkovému ovladači.

Majitelka rodinného domu v Kožušanech u nás poptávala venkovní stínění na již hotovou stavbu. Volba padla na oblíbené venkovní žaluzie v barvě antracit RAL 7016-M. Písmeno "M" v tomto případě označuje provedení v matu, které je z pohledu údržby praktické a my toto řešení našim zákazníkům doporučujeme.

Montáž markýz je pro nás hračka, ale co když markýzu nejsme schopni na místo realizace doručit, protože jsou například úzké chodby v domě, kde má montáž probíhat a nebo má markýza velké rozměry? Umíme si poradit.

U novostavby v Jinačovicích nás čeká výroba a následná montáž venkovních žaluzií. Zatím jsme však pracovali na přípravě, aby si zákazník mohl dokončit fasádu a my až po finálním zaměření zadat výrobu venkovních žaluzií.