Dodatečná montáž venkovních žaluzií Kožušany

07.06.2023

Majitelka rodinného domu v Kožušanech u nás poptávala venkovní stínění na již hotovou stavbu. Volba padla na oblíbené venkovní žaluzie v barvě antracit RAL 7016-M. Písmeno "M" v tomto případě označuje provedení v matu, které je z pohledu údržby praktické a my toto řešení našim zákazníkům doporučujeme.

U venkovních žaluzií nejčastěji vybíráme ze 3 typů lamel: Z70, Z90 a T80. Lamely je potřeba vybrat s ohledem na jejich funkci, výši nábalu a pracovního prostoru, do kterého budeme žaluzie montovat. S tímto řešením vám pomohou naši zkušení a kolegové, kteří přijedou k vám domů a lamelu s vámi vyberou. Setkáváme se bohužel i s nevhodným výběrem lamel, kdy pak zákazníkovi žaluzie nejezdí v pořádku, zasekávají se apod. Těmto problémům předcházíme právě návštěvnou na místě realizace a komunikací se zákazníkem, aby věděl, jaké jsou možnosti. Někdy se opravdu stane, že instalace není možná a doporučíme jiný typ stínění, který bude fungovat bez problémů👌🏻

V případě montáže k Kožušanech jsme vybrali lamelu Z90, která byla vhodná a majitelce se líbili její funkce. Venkovní žaluzie osazujeme motory od lídra v automatizaci domácnosti, francouzského výrobce Somfy. Somfy má nejen příznivé ceny, ale jejich motory jsou velmi spolehlivé a máte na ně prodlouženou záruku 5 let.

Venkovní žaluzie v barvě antracit - dodatečná montáž
Venkovní žaluzie v barvě antracit - dodatečná montáž

Jak se žaluzie ovládají?

Nejčastějším a klientsky nejoblíbenějším řešením je 5 ti kanálový dálkový ovladač, kterým zvládnete obsloužit až 5 venkovních žaluzií. Dále je pak možné žaluzie ovládat tlačítkovým vypínačem na stěně, kdy každá žaluzie má svůj vlastní vypínač. Toto řešení je ekonomičtější, ale z dlouhodobého hlediska doporučujeme dálkový ovladač.

Pokud se rozhodnete pro řešení chytré domácnosti, pak si můžete pomocí Tahoma od Somfy venkovní žaluzie také naprogramovat. Na pár kliknutí si sami nastavíte, kdy se mají žaluzie vytahovat a tím vaše starosti končí:-)

💡 Víte, že přes aplikaci My Home si můžete nastavit komplet chytrou domácnost? Jsme Somfy Expert a rádi vám poradíme.

Venkovní žaluzie montujeme celoročně

Pokud zvažujete pořídit venkovní stínění, můžete se na nás obrátit kdykoliv během roku. Máme rychlé dodací termíny a žaluzie montujeme celoročně.

Venkovní žaluzie vyrábíme na míru a sednou úplně každému domu