AKCE A NOVINKY

‼️ AKCE NA BIOKLIMATICKOU PERGOLU

Až do 30.9.2023 při objednání bioklimatické pergoly od nás dostanete montáž ZDARMA, dopravu ZDARMA a navíc i dálkový ovladač.

Bioklimatické pergoly představují absolutní špičku mezi pergolami. Díky naklápění lamel si zajistíte dostatek pohodlí a tepelného komfortu, strávíte více času venku s dobrou knihou a užijete si nespočet rodinných setkání 👨‍👩‍👧‍👦 ☀️ Více o pergolách zde: Bioklimatické pergoly

💡NOVINKA

Představujeme zcela novou bioklimatickou pergolu LAMELINO. Jedná se o nejvyspělejší pergolu ve své třídě, testovanou na vysokou zátěž.

Pergolu nabízíme v mnoha barvách. Kombinovat můžete barvu konstrukce i lamel.

Pergolu si budete moci už koncem června prohlédnout u nás na showroomu ve Vyškově. K příjemnému posezení vám u💡NOVINKA

Už jste slyšeli o solárních pohonech pro venkovní  nebo screenové rolety? Jedná se o novinku, kterou představil lídr v automatizaci domácnosti, společnost Somfy.

V krátkém videu se dozvíte, jak solární pohony fungují.

Solární pohony máme u nás na showroomu ve Vyškově a moc rádi vám je předvedeme👍🏻

AKCE

Nejlepší a nejtišší Somfy pohon pro venkovní rolety se zcela novou a unikátní konstrukcí pohonu pro maximální snížení hlučnosti celé rolety.

Až do konce srpna můžete mít tento motor k vašim venkovním roletám za cenu motoru Oximo io👌🏻

Cenovou nabídku vám rádi připravíme👍🏻

MARKÝZA ZA AKČNÍ CENU: sleva 33%

Prodáváme zcela novou, velmi kvalitní markýzu na ruční ovládání. Barva konstrukce antracit. Možnost montáže do stropu nebo na zeď. Rozměry markýzy: 3700 (šířka) x 2500 mm (výsuv). Foto v inzerátu je ilustrativní. Markýzu máme zabalenou u nás na showroomu. Potah látky je RAL 314 919 - tmavě hnědá. Pořizovací cena 43 672 vč. DPH, sleva 33%. Cena po slevě 29 260 Kč vč. DPH. Markýzu vám rádi rozbalíme a předvedeme u nás na showroomu ve Vyškově.

Akční cena 29 260 Kč vč. DPH👌🏻

Volejte na tel:+420 724 621 073