Screenové rolety na okna i pergoly

Moderní venkovní látkové rolety

Hlavní výhody screenových rolet CLIMAX

CLONA PROTI VĚTRU - SOUKROMÍ - CHLÁDEK - DESIGN - OVLÁDÁNÍ PŘES MOBIL - ZÁRUKA 4 ROKY


Screenové rolety Climax
Screenové rolety Climax

Screenové rolety slouží ke stínění oken, balkonů, pergol nebo zimních zahrad

Velký výběr barev látek ODOLNÝCH proti vyblednutí, široké využití a top kvalita to vše představují naše screenové rolety. Jedná se o moderní a designový výrobek, který krásně doplní váš dům. Hodí se ke stínění oken, balkónů, nebo jako rolety do pergoly či zimní zahrady. Při použití u pergol slouží jako svislá boční clona/roleta, která vás ochrání před větrem či ostrým sluncem. Můžete si zvolit takovou průhlednost látky, která vám nebude bránit výhledu ven. PERFEKTNĚ ZASTÍNÍ i velká okna a zajistí vám dokonalé SOUKROMÍ a tepelnou pohodu. Do místností, kde trávíte nejvíce času přes den, se hodí screenové rolety s perforovanou látkou, která umožňuje částečný průhled ven. Naopak do ložnice doporučujeme zcela ZATEMŇOVACÍ látky, abyste se vyspali do růžova.  Můžete je ovládat manuálně i AUTOMATICKY přes CHYTRÝ TELEFON. 💡

NOVINKOU je také možnost solárního pohonu. Více informací o solárních pohonech najdete zde: Chytré stínění📲Motorizace značky Somfy, kterou u screenových rolet CLIMAX používáme, patří k nejspolehlivějším na trhu. Záruku vám poskytneme v délce 4 let.

POZOR AKCE CHYTRÉ OVLÁDÁNÍ ZA 1 Kč: k objednávce minimálně 5 Ks screenových rolet s motorickým ovládáním získáte chytrého ovládání TaHoma Switch® za 1 Kč. Stačí vyplnit poptávkový formulář nebo nám zavolat tel: +420 724 621 073. Rádi Vám poradíme a připravíme cenovou nabídku. Akce je platná na objednávky uzavřené do 30.4.2024.

Mohlo by vás zajímat 👉🏻 Rolety do pergoly

Moderní screenové rolety jsou designovým doplňkem vašeho domu