Venkovní žaluzie v barvě antracit

08.03.2021

Víte jaké jsou trendy barvy pro letošní rok? Jsou to žlutá a šedá. U našich zákazníků však stále vede barva ANTRACITOVÁ. Venkovní žaluzie v antracitové barvě jsou dnes velmi moderní a hodí se jak pro novostavby, například k bílé fasádě, a nebo pro rekonstrukce. Díky oblíbenosti a popularitě této barvy, bude jednoduché sladit i ostatní prvky domu, jako jsou okna nebo dveře.

Venkovní žaluzie - barva antracit
Venkovní žaluzie - barva antracit

V naší nabídce venkovních žaluziích najdete několik typů lamel. Výhody jednotlivých typů lamel a jejich popis najdete zde 👉🏻👉🏻Typy lamel. V tomto článku se podíváme na lamely, u kterých najdete oblíbenou antracitovou barvu i s označením dle vzorníku RAL.

Vybrali jsme typy lamel, které zákazníci nejčastěji objednávají. Jedná se o moderní lamelu typu Z v šířce 70 mm a 90 mm, dále pak lamelu ve tvaru písmene T s šířkou lamely 80 mm. Oba typy lamel jsou žádané především z důvodu velmi dobrého dovírání, vysoké odolnosti a moderního vzhledu. Lamelu T-80 a C můžete navíc otáčet oboustranně.

Na další realizace se můžete podívat do Fotogalerie nebo se zastavit do našeho showroomu ve Vyškově, kde máme k dispozici vzorníky barev pro jednotlivé typy lamel žaluzií a vybrat si barvu přesně podle vás. Vždy doporučujeme vidět barvu přímo na vzorku lamely.

Lamela ve tvaru písmene Z - antracit
Lamela ve tvaru písmene Z - antracit