Příprava pro venkovní žaluzie Jinačovice

20.10.2022

U novostavby v Jinačovicích nás čeká výroba a následná montáž venkovních žaluzií. Zatím jsme však pracovali na přípravě, aby si zákazník mohl dokončit fasádu a my až po finálním zaměření zadat výrobu venkovních žaluzií.

V tomto případě měl zákazník připravené lešení. V případě, že lešení nemáte, nedělejte si starosti. Lešení si zajistíme včetně montáže, demontáže, dopravy.

💡 Víte, že u nás můžete realizaci venkovního stínění rozdělit na dvě části? Nejdříve uděláme přípravu pro následnou montáž venkovních žaluzií. Po přípravě si dokončíte zateplení a my pak namontujeme venkovní žaluzie. Našim zákazníkům vycházíme takto cenově vstříc, aby si mohli náklady na stavbu rozplánovat a čerpat je dle aktuální potřeby.

Příprava pro venkovní žaluzie
Příprava pro venkovní žaluzie

Proč myslet na stínění už při stavbě

Výhodou hotové přípravy pro následnou instalaci venkovních žaluzií před samotným zateplením, je zejména schovaný kastlík (box), do kterého venkovní žaluzie zajíždí. Získáte celkově čistý a ničím nenarušený vzhled domu. Nespornou výhodou je také elektropříprava, která vám následně ušetří další stavební zásahy do domu. 

Pokud realizujeme dodatečnou montáž, například na starší stavby či bytové domy, doporučujeme zákazníkům použití chytrých motorů. Díky jejich použití není potřeba velkého zásahu do nemovitosti a navíc můžete využít velkou řadu výhod s automatickým ovládáním, které vám přinese úsporu energií a pohodlí.