Moderní plisé na zimní zahrady v Prostějově

28.03.2023

Maté zimní zahradu a přemýšlíte čím ji zastínit a zútulnit? Máme pro vás vysoce designové a funkční řešení v podobě plisé.

Plisé na terasu do zimní zahrady jsme montovali v Prostějově zákazníkovi, který požadoval vymyslet řešení pro stínění zimní zahrady. Plisé může ovládat každé samostatně a určit si tak množství sluníčka, které pustí dovnitř. Díky širokému výběru látek se podařilo sladit barvu látky spolu s ostatními prvky na terase.

💡 Víte, že plisé můžete jednoduše z lišt vyklapnout a ručně vyprat? Jedná se o velkou výhodu oproti například vnitřním žaluziím, na kterých se po nějaké době drží prach a jejich čištění není snadné, což potvrdí zejména ženy:-) Plisé jsme schopni vyrobit do dvou týdnu od objednání. Výroba je na míru, tedy můžete si zvolit z několika vzorníku barev (jednobarevné, vzorované provedení), dále si určíte propustnost látky. V black out variantě si zajistíte nejvyšší možný komfort v podobě zastínění.

Montáž markýzy v nejvyšším patře domu
Montáž markýzy v nejvyšším patře domu

Plisé vyrábíme na zimní zahrady a do oken

Plisé začíná nahrazovat klasické vnitřní žaluzie. Jedná se o elegantní stínící prvek, který zároveň udělá parádu také na oknech a zútulní interiér. Vybírat můžete z několika typů ovládání a provedení. Drtivou většinu látek máme skladem a proto jsme schopni plisé vyrobit do dvou týdnů od objednání. Se zaměřením si nemusíte dělat starosti. Naši specialisté na stínění si vše před samotnou výrobou zaměří a vy se budete už jen těšit na samotný výrobek.

Plisé je moderní vnitřní stínění, které můžete mít na oknech, volně visící a také na zimních zahradách.