Látkové rolety den a noc můžete ovládat i dálkově

03.04.2021

Velké oblibě u našich zákazníků se těší rolety v provedení den i noc. U nás je máme nazvané jako ZEBRA rolety. Jedná se o designové a funkční řešení vnitřního stínění. Roletky díky látce, která střídá průhlednou a neprůhlednou variantu, můžete využít jak na den, tak i noc. 

Rolety den a noc - pohled zvenčí
Rolety den a noc - pohled zvenčí

Rolety den i noc můžete ovládat ručně, motoricky, ale také přes chytrý telefon

Naše rolety den a noc můžete ovládat několika způsoby. Nejlevnější způsob ovládání je ručně přes řetízek. Řetízek rolety může být standardní plastový a nebo můžete zvolit designový kovový řetízek. Je to zároveň i nejčastější způsob ovládání.

Rolety mohou být ovládány bateriovým motorem, který se dobíjí zhruba jednou za půl roku (při běžném užívání). K roletám pak dostanete dálkový ovladač. Pro ovládání více rolet doporučujeme 5-kanálový ovladač. Toto řešení je vhodné například do firem, kde můžete přes jeden ovladač, samostatně ovládat až 5 rolet. Bateriové řešení je také skvělým způsobem ovládání roletek například do dětského pokoje nebo pracovny. Proč si to myslíme? Pokud má vaše dítě stůl u okna je pro něj těžké se přes stůl natahovat. Jedním stlačením ovladače má vše vyřešeno. Ovladač jde bez vrtání umístit na zeď. Ideálně pod nebo nad vypínač od světla.

Jsme však připraveni na ovládání rolet i přes chytrý telefon. Toto řešení začíná být velmi žádané díky rostoucímu zájmu o automatizaci domácnosti. Jedná se o nejdražší variantu ovládání rolet.

Montáž rolet den a noc i do designového boxu

Rolety den a noc montujeme v otevřeném provedení pomocí konzolí, kdy je látka navinuta na hřídel, která je viditelná a nebo si můžete vybrat některý z našich designových boxů. Barvu boxu nabízíme ve 4 standardních provedeních - bílá, šedá, stříbrný elox nebo lesklý chrom. Pokud se vám nebude žádná barva líbit, můžeme box nalakoval dle vzorníku RAL. Toto řešení je již za příplatek. Roletky jsou opatřeny brzdou, díky které je můžete zastavit ve vámi vybrané poloze.

Jakou vybrat látku?

Láku si můžete zvolit z našeho vzorníku. Výběr látek je velký a doporučujeme vždy látku vybírat naživo. Rádi za vámi přijedeme domů a s výběrem látek vám pomůžeme nebo se můžete zastavit do našeho moderního showroomu stínicí techniky ve Vyškově.

Mohlo by vás také zajímat 👉🏻👉🏻Venkovní rolety