Hliníková pergola s látkovou střechou Pustiměř

08.09.2022

Pro zajištění příjemného posezení za slunce i deště si zákazníci z Pustiměři vybrali hliníkovou pergolu Vitalia. Jedná se o moderní a vzdušnou pergolu s látkovou stahovací střechou. Ovládání pergoly je motorické (230V) dálkovým ovladačem nebo přes chytrou domácnost (Tahoma od Somfy). Pergolu jsme kotvili do zdi.

Co se týká designu, zákazníci si vybrali barvu konstrukce stříbrnou s označením 9006 a bílým potahem. 

Tuto pergolu dále nabízíme v barvách bílá, béžovošedá, antracit a černá a v mnoha dalších dle vzorníku RAL. Barvu potahu látky si můžete vybrat z voděodolné PVC látky v základních barvách bílá, béžová, šedá nebo hnědá.

💡 Víte, že hliníková pergola Vitalia je vyrobena z extrudovaných hliníkových profilů kvalitní práškový nátěr zajišťuje dlouhou životnost a odolnost? Můžete ji také doplnit osvětlením. Maximální šířka pergoly je 13 m s výsuvem maximálně 6 m.

Hliníková pergola Vitalia
Hliníková pergola Vitalia


Pergola Vitalia patří mezi pergoly označované jako "protidešťové". Sřecha pergoly se sklonem 7 stupňů zajistí odtok veškeré vody z potahu. Pergola Vitalia je oblíbená u rodinných domů, ale můžete ji také vidět jako stínění zahrádek restaurací.