Screenové rolety: Elegantní a funkční řešení pro vaše okna a pergoly

22.11.2023

Screenové rolety se stávají stále oblíbenějšími díky své flexibilitě, estetice a funkčnosti. Ale co přesně je odlišuje od tradičních hliníkových rolet a proč byste si měli vybrat právě je?

Screenové rolety na oknech
Screenové rolety na oknech

Výhody screenových rolet pro domácnosti a pergoly

  • Estetický vzhled: Dodávají interiéru i exteriéru moderní a elegantní vzhled.
  • Regulace světla a tepelný komfort: Efektivně filtrují sluneční světlo a pomáhají udržovat příjemnou teplotu.
  • Ochrana soukromí: Zajišťují soukromí, aniž by omezily přirozené světlo a výhled ven.
  • Energetická účinnost: Snížení nákladů na vytápění a chlazení díky regulaci slunečního záření.

Materiál a ovládání screenových rolet

Screenové rolety jsou vyrobeny z odolného látkového materiálu, který je designován pro dlouhodobé používání a odolnost. Oproti hliníkovým roletám nabízí měkčí a modernější vzhled. Pro maximální pohodlí doporučujeme motorické ovládání s motory Somfy. Můžete také využít solární pohony, které mají tichý chod a využívají sluneční energie. Více o solárních pohonech si můžete přečíst zde 👉🏻Chytré stínění

Údržba a životnost screenových rolet

Údržba screenových rolet je jednoduchá a nevyžaduje složité procedury. Pravidelné čištění vlhkým hadříkem udrží rolety v dobrém stavu. Díky kvalitě materiálů poskytujeme na screenové rolety záruku 4 roky.

Screenové rolety pro pergoly a okna

V dnešní době se screenové rolety stávají populární volbou nejen pro okna, ale i pro zastínění pergoly, kde nabízí flexibilní řešení pro ochranu před sluncem a větrem. Stávají se tak nedílnou součástí pergol. Screenové rolety do pergoly jsme schopni vyrobit pro jakýkoliv typ pergoly (hliníková, dřevěná). Vybírat můžete z různě průhledných látek a zajistit si tak míru soukromí, která bude vyhovovat vašim potřebám.

Zastavte se k nám na showroom do Vyškova

Velmi rádi vám s venkovním stíněním poradíme. U nás na showroomu ve Vyškově a od ledna 2024 i v Brně, si můžete prohlédnout screenové rolety, podívat se na kvalitu látek a zjistit jaká propustnost látky by vám nejvíce vyhovovala. Veškeré screenové rolety vyrábíme na míru, můžete je ovládat ručně nebo motoricky a samozřejmostí je napojení na chytrou domácnost.

Mohlo by se vás zajímat 👉🏻👉🏻 Screenové rolety