Montáž markýzy Noveta Box v Brně

01.03.2023

Montáž markýz je pro nás hračka, ale co když markýzu nejsme schopni na místo realizace doručit, protože jsou například úzké chodby v domě, kde má montáž probíhat a  nebo má markýza velké rozměry? Umíme si poradit.

Jsme vybaveni lany, která velmi často používáme při vytažení do nižších pater nebo si na pomoc zavoláme jeřáb, jako tomu bylo v případě montáže markýzy Noveta Box v Brně Slatině.

💡 Víte, že naše markýzy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a poskytujeme na ně záruku 4 roky? Pevnost a stabilita konstrukce, možnost osazení chytrými čidly a kvalitní látky, které jsou při výrobě použity, to jsou hlavní rozdíly oproti levným markýzám, které můžete zakoupit v hobby marketech.

Montáž markýzy v nejvyšším patře domu
Montáž markýzy v nejvyšším patře domu

Profesionální montáž markýzy se vám vyplatí

Naši montéři jsou profíci na montáže nejen markýz, ale také pergol, žaluzií, rolet. Za roky praxe mají zkušenosti s různými povrchy a jsou vybaveni materiálem a nářadím, které je k montáži potřeba. U markýz používáme vždy chemické kotvy, aby nedošlo k vytržení markýzy ze zdi. V případě zateplení používáme systém pro distanční montáže, např. TherMax. Markýza Noveta Box, kterou jsme montovali v Brně vážila 120 kg.

Markýza Noveta Box, jak už napovídá samotný název, chrání látku díky boxu, do kterého je látka zasunuta. Díky tomu prodloužíte její životnost. Boxové systémy markýz doporučujeme všude tam, kde není možné chránit markýzu stříškou, stropem apod.